SULKO Akademie

21. září 2022
16:00 - 18:00
SULKO Exclusive showroom

Okna vs. úspora energií, řešení pro váš dům

 • Krátké představení společnosti SULKO s.r.o. 
 • 3D screen provozovny SULKO EXCLUSIVE: Základní představení a info k tomuto nástroji. Bude 21.9.2022 poprvé spuštěno a představeno.
 • Prezentace OKNA:
  1. Základní rozdělení oken a materiálu pro jejich výrobu. PVC, hliník, dřevo. Co je jejich výhodou a kde se nejčastěji využívají. Způsob výroby a náročnost na životní prostředí.
  2. Základní rozdělení skel. Rozdíl mezi dvojsklem, trojsklem. Obecné informace, z čeho se sklo skládá, vyrábí, jakým plynem se prostor v komorách plní a jaký má vliv na tepelně izolační vlastnosti produktu.
  3. Základní informace pro orientaci - Co znamená Ug, Uw, jaké hodnoty je v rámci výpočtu důležité sledovat, na co si dát pozor při výběru, atd.
  4. Výpočet úspory - Bude uveden reálný dům (včetně foto), který je před rekonstrukcí. Spočítáme reálnou úsporu v důsledku výměny původních kastlových oken za nové. Spočítáme původní tepelnou ztrátu a tepelnou ztrátu po výměně, kterou převedeme na konkrétní úsporu energie a peněz v návaznosti na naši profilovou řadu oken. Stejnou kalkulaci provádíme pro zákazníky, kteří žádají o dotaci z projektu „ZELENÁ ÚSPORÁM“.
  5. Montáž - Čemu se při montáži vyvarovat. Jak správně připravit stavební otvor. Jak správně montovat (kotvy, turbošrouby). Řešení spáry mezi oknem a zdivem. Nároky na ošetření připojovací spáry při montáži oken a jejich možnosti.
  6. Dotazy, volná diskuze.
 • Degustace francouzských vín
Registrace

Rezervace termínu

Copyright Sulko s.r.o. 2022