Showroom

SULKO Exclusive

V showroomu Sulko Exclusive budete ještě blíže svému vysněnému bydlení.

Unikátní prostor v industriálním stylu z rukou uznávaného architekta Ondřeje Zoubka nabízí exkluzivní produkty značky Sulko. HS portál s otevřený rohem, fixní roh, okázalá hliníková zimní zahrada, vstupní dveře s podsvíceným integrovaným madlem, strukturální roh nebo profil NEFERIA, oblíbený jakožto téměř bezrámové řešení. To vše a další je k vidění v Sulko Exclusive. Ústředním bodem showroomu je vestavek, který slouží pro pravidelná setkávání jak s architekty, projektanty a designéry, tak také s milovníky designu z řad široké veřejnosti, kteří si plní své sny o bydlení. A my v Sulku je pomáháme plnit.

Virtuální prohlídka

HS portál s otevřeným rohem

Prémiové
kování

Zimní
zahrada

Místo
pro setkávání

Setkejte se u nás
se svými klienty

Rezervujte si čas a místo pro jednání se svými klienty v příjemném prostředí našeho showroomu s výbornou dostupností a vybaveností.

Showroom Sulko Exclusive má k dispozici 4 jednací místa s celkovou kapacitou 19 osob. Dopřejte si třeba soukromí pro své důležité jednání uprostřed naší Zimní zahrady, díky které se vaši klienti více přiblíží své představě o vysněném bydlení.

Své projekty, plány a jinou stavební dokumentaci k jednání si můžete také pohodlně a v klidu rozložit na velký masivní dubový stůl na naší Vyhlídce, a přitom se nechat okouzlit výhledem na rušnou ulici města. K dispozici jsou také další dvě místa v otevřeném prostoru s pohodlnými křesílky, které velmi dobře poslouží k méně formálním setkáním.

Rezervace termínu

Rezervace termínu

Copyright Sulko s.r.o. 2022